Ամսվա լավագույն ԻՀԿ

մայիս 2004
Արագածոտն Աշտարակի թիվ 4 միջն. դպրոց
Արարատ Մ. Մաշտոցի անվան Մասիսի թիվ 1 միջն դպրոց
Արմավիր Արմավիրի թիվ 6 միջն. դպրոց
Գեղարքունիք Մարտունու թիվ 2 միջն. դպրոց
Կոտայք Աբովյանի թիվ 10 միջն. դպրոց
Լոռի Ստեփանավանի թիվ 1 միջն. դպրոց
Շիրակ Արթիկի թիվ 3 միջն. դպրոց
Սյունիք Կապանի թիվ 2 միջն. դպրոց
Տավուշ Իյեւանի թիվ 5 միջն. դպրոց
Վայոց Ձոր Եղեգնաձորի թիվ 3 միջն. դպրոց
Երեւան Երեւանի թիվ 100 միջն. դպրոց
հունիս 2004
Արագածոտն Թալինի թիվ 1 միջն դպրոց
Արարատ Կանաչուտի միջն. դպրոց
Արմավիր Էջմիածնի Գրիգոր Նարեկացու անվան թիվ 2 միջն. դպրոց
Գեղարքունիք Ճամբարակի թիվ 2 միջն. դպրոց
Կոտայք Ձորաղբյուրի միջն. դպրոց
Լոռի Տաշիրի թիվ 4 միջն. դպրոց
Շիրակ Գյումրիի թիվ 20 միջն. դպրոց
Սյունիք Տաթեւի միջն. դպրոց
Տավուշ Դիլիջանի թիվ 4 միջն. դպրոց
Վայոց Ձոր Աղավնաձորի միջն. դպրոց
Երեւան Հ. Բժշկյանցի (Գայի) անվան թիվ 129 միջն. դպրոց
հուլիս 2004
Արագածոտն Աշտարակի գեղարվեստի դպրոց
Արարատ Արարատի թիվ 2 միջն. դպրոց
Արմավիր Արմավիրի թիվ 5 միջն.դպրոց
Գեղարքունիք Գավառի թիվ 9 միջն. դպրոց
Կոտայք Քասախի թիվ 2 միջն. դպրոց
Լոռի Խպիտակի թիվ 1 միջն. դպրոց
Շիրակ Վահրամաբերդի միջն. դպրոց
Սյունիք Քաջարանի թիվ 1 միջն. դպրոց
Տավուշ Դիլիջանի թիվ 4 միջն. դպրոց
Վայոց Ձոր Զառիթափի միջն. դպրոց
Երեւան "Վարդանանց Ասպետներ" թիվ 106 միջն. դպրոց
օգոստոս 2004
Արագածոտն Վ. Թեքեյանի անվան Կարբիի միջն. դպրոց
Արարատ Մ. Խաչատրյանի անվան Վեդու թիվ 3 միջն դպրոց
Արմավիր Արմավիրի թիվ 8 միջն.դպրոց
Գեղարքունիք Մարտունու թիվ 2 միջն. դպրոց
Կոտայք Ձորաղբյուրի միջն. դպրոց
Լոռի Վանաձորի թիվ 2 միջն. դպրոց
Շիրակ Արթիկի թիվ 2 միջն. դպրոց
Սյունիք Սիսիանի թիվ 2 միջն. դպրոց
Տավուշ իջեւանի թիվ 4 միջն. դպրոց
Վայոց Ձոր Վայքի թիվ 2 միջն. դպրոց
Երեւան թիվ 166 միջն. դպրոց
սեպտեմբեր 2004
Արագածոտն Բյուրականի միջնակարգ դպրոց
Արարատ Շահումյանի միջն. դպրոց
Արմավիր Արմավիրի թիվ 6 միջն. դպրոց
Գեղարքունիք Վարդենիսի թիվ 2 միջն. դպրոց
Կոտայք Եղվարդի թիվ 1 միջն. դպրոց
Լոռի Թումանյանի միջն. դպրոց
Շիրակ Գյումրիի թիվ 38 միջն. դպրոց
Սյունիք Գորիսի թիվ 3 միջն. դպրոց
Տավուշ Կողբի թիվ 2 միջն. դպրոց
Վայոց Ձոր Եղեգնաձորի թիվ 1 միջն. դպրոց
Երեւան Պ. Յավորովի անվան թիվ 131 միջն. դպրոց
հոտկտեմբեր 2004
Արագածոտն Վ. Եղիազարյանի անվան Ապարանի թիվ 1 միջն. դպրոց
Արարատ Ազատավանի միջն. դպրոց
Արմավիր Արմավիրի թիվ 5 միջն. դպրոց
Գեղարքունիք Վարդաձորի միջն. դպրոց
Կոտայք Աբովյանի թիվ 10 միջն. դպրոց
Լոռի Ստեփանավանի թիվ 1 միջն. դպրոց
Շիրակ Գյումրիի թիվ 2 միջն. դպրոց
Սյունիք Խնձորեսկի միջն. դպրոց
Տավուշ Դիլիջանի թիվ 1 միջն. դպրոց
Վայոց Ձոր Վերնաշենի միջն. դպրոց
Երեւան Ա. Ղարիբյանի անվան Երեւանի թիվ 142 միջն. դպրոց




^ Դեպի վեր



Project Harmony ARMENIA ECA